भिकारीले बाग्मतीकी रानी बनाउदै

३१ भाद्र २०७६, मंगलवार १८:१५

चलचित्र ‘बाग्मती कि रानी’ निर्माण हुने भएको छ । चलचित्रको गौरिघाट ए वान क्याफेमा ‘बाग्मतीकी रानी ‘ नामक चलचित्रको नाम घोषणा गरिएको हो । घोषण कार्यक्रममा बरिष्ट चलचित्र कर्मी तथा चलचित्र निर्देशक तुलसी घिमिरेको उपस्थित रहेको थियो । सो कार्यक्रमलाई सम्बोधन गदैँ घिमिरेले बाग्मती कि रानी चलचित्रले नेपालको चलचित्र जगतमा राम्रो नाम लिएर आएको र समाज परिवर्तन गर्नका लागी सो चलचित्रले विशेष महत्व राख्ने निर्देशक घिमिरेले बताए । जुन फिल्मस प्रा लि को प्रस्तुतिमा राजेश लाल भिकारीको बाग्मतीकी रानी लेखन तथा निर्देशन श्री कृष्ण ,निर्माता भुवन राज जोशी र कमला ढकाल साथै सह निर्मातामा टेक राज शर्मा रहेकाछन् भने कार्यकारी निर्माता आर जी भिलेन रहेको निमार्ण पक्षले बताएको छ ।

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*