• २०७७ माघ ०९, शुक्रबार
 • मकवानपुरगढीमा नेता बानियाँद्वारा ३ सय ६० विद्यार्थीलाई ट्रयाकसुट

  १३ माघ २०७६, सोमबार १८:२४

  सिधाखबर \ बागमती प्रदेशका प्रमूख प्रतिपक्षी दलका नेता ईन्द्रबहादुर बानियाँले सोमबार मकवानपुरगढी गाउँपालिका वडा ७ सुकौराको एक विद्यालयका ३ सय ६० विद्यार्थीलाई ट्रयाकसुट वितरण गरेका छन्, । सुकौरामा रहेको जनता माविका ३ सय ६० जना विद्यार्थीलाई नेता बानियाँको विशेष सहयोगमा ट्रयाकसुट वितरण गरिएको हो ।

  विद्यालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष प्रतिमान रुम्बाको सभाध्यक्षता एवं नेता बानियाँको प्रमूख आतिथ्यतामा भएको ट्रयाकसुट वितरण कार्यक्रम गरिएको थियो । कार्यक्रममा मकवानपुर गढी गाउँपालिका ७ का वडा अध्यक्ष सूर्यबहादुर रुम्बा, विद्यालय व्यवस्थापन समितिका पूर्व अध्यक्ष चन्द्रबहादुर मोक्तान, पूर्व सदस्य लालबहादुर थिङ, युएसआइडीका सामाजिक परिचालक जनकबहादुर शाही, पिटिए अध्यक्ष रुपा स्याङतान, प्रधानाध्यापक होमबहादुर नेपाली, विद्यार्थी नेता मिलन पुडासैनी लगायतले मन्तव्य व्यक्त गरेका थिए ।

  नेता बानियाँको विशेष सहयोग तथा बानियाँ निर्माण सेवा, मोर्डन ईन्फास्ट्रक्चर, शिव सिमेण्ट र अभिभावकहरुको सहयोगमा ट्रयाकसुट वितरण गरिएको विद्यालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष रुम्बाले बताए ।

  यसमा तपाइको मत

  Your email address will not be published. Required fields are marked *


  *