• २०७८ असार ०१, मंगलबार
 • प्रदेशको निति तथा कार्यक्रम आज सार्वजनिक गरिने

  २७ जेष्ठ २०७८, बिहीबार ०७:५८

  सिधाखबर \ बागमती प्रदेशको निति तथा कार्यक्रम आज सार्वजनिक गरिने भएको छ । बागमती प्रदेश प्रमुख विष्णुप्रसाद प्रसाईले बागमती प्रदेशसभाको  आज विहीबार बस्ने आठौं अधिवेशनको चौथो बैठकमा प्रदेश सरकारको आगामी आर्थिक वर्ष २०७८/०७९ को नीति तथा कार्यक्रम सार्वजनिक गर्ने भएका हुन् ।

  नीति तथा कार्यक्रम सार्वजनिक गर्न मंगलबार मुख्यमन्त्री तथा मन्त्रीपरिषद् कार्यालयमा बसेको मुख्यमन्त्री तथा मन्त्रीपरिषद्को बैठकको सिफारिसमा प्रदेश प्रमुख प्रसाईले प्रदेशसभाको आठौं अधिवेशनको चौथो बैठक आह्वान गरेका थिए ।

  बैठक आज अपराह्न ३ बजे बस्ने बागमती प्रदेशसभा सचिवालयले जनाएको छ । प्रदेशसभाको गत जेठ १७ गते बसेको आठौं बैठकमा सरकारको बजेटको सिद्धान्त र प्राथमिकताको विषयमा छलफल भएको थियो । सो छलफलपछि बागमती प्रदेशसभाका सभामुख सानुकुमार श्रेष्ठले अनिश्चितकालका लागि प्रदेशसभा बैठक स्थगित गरेका थिए ।

   

  यसमा तपाइको मत

  Your email address will not be published. Required fields are marked *


  *