नवल खड्का निर्देशित चलचित्र ‘काँडेतार’को टिजर रिलिज

२७ जेष्ठ २०७९, शुक्रबार १७:३५

काठमाडौं \ राष्ट्रिय भावनामा आधारित चलचित्र ‘काँडेतार’को टिजर रिलिज भएको छ छ । नवल खड्काको निर्देशन रहेको चलचित्रको टिजर शुक्रबार युट्युबमार्फत सार्वजनिक गरिएको हो ।

सामना फिल्म्स प्रालिको ब्यानरमा बनेको चलचित्रको लेखन शिवम् अधिकारी र नवलले गरेका हुन् ।

चलचित्रमा नवल खड्का, गौरव पहारी, रेविका गुरुङ, सुरविना कार्की, मुरलीधर, प्रेम सुब्बा, परशुराम चौधरी, सञ्जय खतिवडा, राजेन्द्र भगत, पन्नालाल सिकदार, प्रकाश गिरीका साथै बाल कलाकार नादिया खड्का र सनया खड्काले अभिनय गरेका छन् ।

मणि थापा र दीपक शर्माको संगीत रहेको ‘काँडेतार’को छायांकन सौरभ लामाले गरेका हुन् । चलचित्रमा श्री श्रेष्ठको द्वन्द्व र कविराज गहतराजको कोरियोग्राफी रहेको छ । नवल खड्का,  माकिको राई र अञ्जु केसीको निर्माण रहेको चलचित्रकी कार्यकारी निर्माता सत्यकला राई हुन् ।

 

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*